Skip to content

Hakkımızda

Hakkımızda

25+ Yıl Tecrübe

Fadas Travel Sağlık Turizmi firması olarak 50’yi aşkın ülkeden gelen yabancı hastaya İstanbul ve Kapadokya’da anlaşmalı olduğumuz hastane ve tıp merkezlerinde; saç ekimi, diş tedavileri, estetik cerrahi tedavileri alanlarında hizmet vermekteyiz. İngilizce, İspanyolca, Rusça dillerini konuşan tercümanlarımız aracılığı ile yurtdışından gelen yabancı hastalarımıza havaalanı transferi, otel konaklaması, tedavi ihtiyaçları ve İstanbul gezisi gibi konularda da danışmanlık yapmaktayız.

Fadas Health Tourism

Sunduğumuz Hizmetler

Liposuction

Aromaterapinin insan vücudu üzerinde çok faydalı bir etkisi vardır ve maksimum rahatlama sağlar. Masaj sürecinde aroma yağlarının kullanılması etkisini arttırır, yorgunluğu giderir.

Meme İmplantı

Göğüs büyütme estetiği ameliyatlarından en sık uygulanan silikon protez ile meme büyütme ameliyatıdır. Yaklaşık 1 saat süren bir ameliyat sonunda istediğiniz meme hacmine kavuşabilirsiniz.

Burun Estetiği

Hastalar tipik olarak burun köprüsünü yükseltmeyi, ucunu iyileştirmeyi, dibe uzunluk eklemeyi veya sapmış septumdan kaynaklanan solunum problemlerini çözmeyi ister.

Yüz Gençleştirme

Yüz Gençleştirme ve Yüz Estetiği uygulamalarından biri olan Ultherapy ile şimdi tanışın. Yüz Germe uygulaması, Fadas Health kalitesiyle ve ücretsiz danışma avantajıyla.

Popo Estetiği

Popo estetiği, dolgun ve şekilli bir kalça formu oluşturmakta aynı zamanda doğal sonuçlar sunmaktadır. Popo estetiği fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

Doktorlarımız

Uzman Doktorlarımız

Kimberly Perez

Diş Hekimi

Giuliana Karen

Dermatologist

Aleena Cassandra

Dermatologist

Fadas Health Tourism

Daha Güzel Ve Kendine Güvenen Bir Sen

Bizimle İletişime Geçin
Nasıl yardımcı olabiliriz ?